Steve Bruce vyzýva Newcastle, aby uskutočnilo ligovú dynamiku v pohárovej kampani

Newcastle v stredu večer zabáva Leicester City na Carabao Cupe, keď nezískal veľkú trofej od konania Európskeho veľtrhu v roku 1969.Okrem toho od roku 1955 nemajú domácu cenu, ale vo vlastníctve Mika Ashleyho mali poháre nízku prioritu. Séria manažérov zjavne rada akceptuje predčasné odchody. Joelinton získava prvé body Newcastlu za prekvapivé víťazstvo v Tottenhame. Prečítajte si viac

< p> Krátko potom, čo vystriedal Rafaela Beníteza, ktorý nebol pripravený riskovať prežitie Premier League výmenou za pohárové behy, sa Bruce zaviazal zmeniť toto nastavenie, ale zdá sa, že urobí veľké zmeny na strane Brendana Rodgersa.

Šesť hráčov – Allan Saint-Maximin, Christian Atsu, Miguel Almirón, Joelinton, Jamaal Lascelles a Fabian Schär – sa v nedeľu vrátilo z regeneračnej výhry 1: 0 v Tottenham Hotspur v nedeľu kvôli zraneniam pri ošetrovaní a zdá sa, že nebude riskovať.

S zranením podkolennej šnúry, ktoré pravdepodobne prinúti Saint-Maximina vylúčiť minimálne na tri týždne a Andy Carrolla a Dwighta Gayleho odstavili na vedľajšiu koľaj, sa Bruceove útočné možnosti zmenšili a očakáva sa, že Yoshinori Muto bude osamelým útočníkom Newcastlu.

< p> Sean Longstaff, ktorý po vážnom zranení kolena znovu získava úplnú kondíciu, bude pravdepodobne odpočívať, takže v strede poľa zostane miesto pre jeho mladšieho brata Mattyho.

„Teraz je to zápas v kádri,“ uviedol Bruce. „Máme 25 hráčov a stále očakávam, že si vyberiem tím, ktorý nás, dúfajme, prevedie.“

Aj napriek tomu bude Bruce po víťazstve robiť viac zmien, ako by si prial. čo zmiernilo značnú kritiku – a rastúci tlak – okolo jeho úvodných dvoch porážok v Premier League proti Arsenalu a Norwichu.

„Kritika je tu vždy s čím budeme musieť žiť, ale hráči vedeli, že to neurobili“ proti Norwichu nehrám dosť dobre.Ale v ktorýkoľvek deň, ktorý sa ti môže stať, ”povedal Bruce. “Odpoveď bola najdôležitejšia vec a bolo to úžasné.” Tým, že porazili Tottenham, stanovili štandard, ktorý si teraz musíme udržiavať. “

Joelinton, strelec víťazného gólu v Spurs, má zranenie slabín a je jedným z tých, ktoré sú pre návštevu Leicestru mimoriadne pochybné, pretože je Almirón. “Je to iné so svalovým zranením,” povedal Bruce. “Ak nesieš úder alebo modrinu, potom by si sa samozrejme mohol opraviť.” Ale ak máte poranenie mäkkého tkaniva ako veľký Joe alebo Almirón s členkom, potom je to vždy problém.To sú tí, ktorých sa obávaš. “

Manažér bol obzvlášť sklamaný z opakovaného výskytu hamstringových problémov, ktoré utrpel bývalý krídelník Nice Saint-Maximin. “Necháme krvácanie, aby sa usadilo na jeho hamstringe a znova ho skenujeme,” povedal Bruce. “Bol to pre neho frustrujúci začiatok, ale ak to nebude príliš vážne, pozreli by sme sa na tri týždne.”