1xbet live support

Vďaka skutočnosti, že sú webové stránky stávkovej kancelárii k dispozícii v približne 40 jazykoch, tak pre väčšinu ľudí používajúcich webové stránky z najrôznejších lokalít nie je ich používanie najmenším problémom.

Napriek tomu, ak má hráč nejaké pochybnosti, môže sa obrátiť na technickú službu o pomoc. Servis pre technickú podporu hovorí impozantným počtom jazykov. Pomocou zoznamu na stránke si môžete vybrať jazyk, v ktorom chcete položiť otázku a dostať odpoveď. Ak v zozname nie je daný jazyk – otázku možno položiť v angličtine.

Prvý typ formy kontaktu je email adresa info-en@1xbet.com pre všeobecné otázky a security-pl@1xbet.com. Poskytuje vecnú podporu v oblasti bezpečnosti.

Môžete tiež kontaktovať oddelenie podpory telefonicky – zoznam telefónnych čísel pre jednotlivé krajiny je k dispozícii v rozbaľovacom zozname na www.1xbet.com ( ako na Unibet.com ). Čo je dôležité, infolinka je otvorená 24/7.

Kontaktovanie zákazníckych služieb sa môže uskutočniť aj priamo na webovej stránke stávkovej kancelárie. Táto služba je dostupná v pohodlnej forme online chatu. Ako odpoveď na Vašu otázku však môžete získať spätnú väzbu, že zamestnanec chatu je momentálne offline. V tomto prípade, môžete po niekoľkých minútach skúsiť znova. Chat je k dispozícii aj v niekoľkých jazykoch.

Kontaktný formulár uvedený na webovej 1xbet stránke sa používa aj na vybavovanie dotazov používateľov webových stránok. Čo je dôležité – odpoveď na danú otázku bude poskytnutá do 24 hodín na e-mailovú adresu uvedenú vo formulári.

Ak je fungovanie portálu nejasné alebo používateľ narazil na iné problémy – môže si prečítať záložku FAQ, kde nájde odpovede na najčastejšie otázky od hráčov. Napriek niektorým negatívnym názorom na chat oline – zákaznícky servis v celkovom súhrne vypadá veľmi dobre. Mnoho dostupných možností kontaktu umožňuje efektívne vyriešenie akýchkoľvek problémov.